• O mnie

Kiedy 4 lata temu na przełomie kilku miesięcy zachorowały na raka piersi moje 3 przyjaciółki nic nie wiedziałam o problemach z tym związanych.Ukończona Akademia Medyczna dała mi podstawową widzę o raku piersi- wiedziałam , że każdy rok daje nowe możliwości leczeniaa wiele zależy od stopnia zaawansowania choroby.

Ufałąm, że są leczone w jednym z najlepszych ośrodków w Polsce i o to byłam spokojna.Wiedziałam,że leczenie będzie długie ale dające szansę na życie.

Problemy zaczęły się zupełnie gdzie indziej niż się spodziewałam, ujawniły się brakiem akceptacji siebie. To było dla nas trudne.Dziewczyny nie akceptowały siebie bez piersi, nie akceptowały braku pięknej bielizny dla Amazonek, dostępna w sklepach medycznych daleka była od ideału. Nie akceptowały braku biustonoszy pooperacyjnych w odpowiednich dla siebie rozmiarach, nadal chciały pływać, biegać,mieć śliczne koszule nocne,które będą miały kieszonkę na protezę.Chciały nadal normalnie żyć.

Mieszkam w dużym mieście ale nawet tutaj nie było prosto kupić to czego potrzebowały.Nasze poszukiwania nie należały do komfortowych(brak wyboru, brak zainteresowania ze strony sprzedawców,brak chęci pomocy) sprawiły ,że zaczęłąm szukać bielizny dla Amazonek w internecie.Właśnie wtedy zrozumiałąm ,że należy stworzyć takie miejsce gdzie zagubione Kobiety znajdą to czego potrzebują.Zamówiądo domu i w domowej spokojnej atmosferze pod okiem bliskiej osoby przymierzą piękną bieliznę. I tak powstała strona z bielizną dla Amazonek i bielizną pooperacyjną.

Z zawodu jestem pielęgniarką, dużo czytam i chętnie dzilę się zdobytą wiedzą , mój telefon jest dla Was od 9-19 tej od poniedziałku do piątku oraz w soboty w godzinach 10-15.

Jeśli masz wątpliwości jaki model/rozmiar będzie dla Ciebie właściwy - zadzwoń , chętnie doradzę , wspólnie znajddziemy najlepsze rozwiązanie.

Gwarantuję dyskretną dostawę, i możliwie najszybszą realizację zamówień.

Zadowolenie moich klientów jest dla mnie najważniejsze dlatego gwarantuję wymianę lub zwrot zakupionego towaru.

pozdrawiam Kasia