ul. Boh.Warszawy 40 lok 2L 1a | 70-342 Szczecin | tel: 661118656 | e-mail: machalskak@wp.pl

O firmie
  • Witam, tu Kasia 

Kiedy 8 lat temu na przełomie kilku miesięcy zachorowały na raka piersi moje 3 przyjaciółki nic nie wiedziałam o problemach z tym związanych. Ukończona Akademia Medyczna dała mi podstawową widzę o raku piersi- wiedziałam, że każdy rok daje nowe możliwości leczenia a wiele zależy od stopnia zaawansowania choroby.

Ufałam, że są leczone w jednym z najlepszych ośrodków w Polsce i o to byłam spokojna. Wiedziałam, że leczenie będzie długie ale dające szansę na życie.

Problemy zaczęły się zupełnie gdzie indziej niż się spodziewałam, ujawniły się brakiem akceptacji siebie. To było dla nas trudne .Dziewczyny nie akceptowały siebie bez piersi, nie akceptowały braku pięknej bielizny dla Amazonek, ta dostępna w sklepach medycznych daleka była od ideału. Nie akceptowały braku biustonoszy pooperacyjnych w odpowiednich dla siebie rozmiarach, nadal chciały pływać, biegać,mieć śliczne koszule nocne,które będą miały kieszonkę na protezę. Chciały nadal normalnie żyć.

Mieszkam w dużym mieście ale nawet tutaj nie było prosto kupić tego czego potrzebowały. Nasze poszukiwania nie należały do komfortowych (brak wyboru, brak zainteresowania ze strony sprzedawców,brak chęci pomocy) sprawiły, że zaczęłam szukać bielizny dla Amazonek w internecie. Właśnie wtedy zrozumiałam  że należy stworzyć takie miejsce gdzie zagubione Kobiety znajdą to czego potrzebują. Zamówią do domu i w domowej spokojnej atmosferze pod okiem bliskiej osoby przymierzą piękną bieliznę.

I tak powstała strona z bielizną dla Amazonek i bielizną pooperacyjną- femeni.pl

Z zawodu jestem pielęgniarką, dużo czytam i chętnie dzielę się zdobytą wiedzą , mój telefon jest dla Was od 9-17 tej od poniedziałku do piątku 

Dzwoń zawszke kiedy masz wątpliwości jaki model/rozmiar będzie dla Ciebie właściwy, dzwoń zawsze kiedy potrzebujesz fachowej porady -  chętnie doradzę, wspólnie znajddziemy najlepsze rozwiązanie.

Gwarantuję dyskretną dostawę, i możliwie najszybszą realizację zamówień.

Zadowolenie moich klientek jest dla mnie najważniejsze dlatego gwarantuję wymianę lub zwrot zakupionego towaru.

 

Dzisiaj w odpowiedzi na oczekiwania moich klientek zdecydowałam się na stworzenie Salonu Stacjonarnego z bielizną pooperacyjną oraz bielizną dla Amazonek 

zapraszam do Galerii Nowy Turzyn ul Boh Warszawy 40 , 70-342 Szczecin 

Salon mieści się na 1 piętrze 

w razie kłopotu z trafieniem proszę o telefon 661118656

pozdrawiam Kasia

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl