ul. Boh.Warszawy 40 lok 2L 1a | 70-342 Szczecin | tel: 661118656 | e-mail: machalskak@wp.pl

Czy po mastektomii zalecane jest noszenie specjalnego biustonosza? 0
Czy po mastektomii zalecane jest noszenie specjalnego biustonosza?
Czy po mastektomii zalecane jest noszenie specjalnego biustonosza?
 
         Tak, po mastektomii zaleca się noszenie specjalnego biustonosza.
Biustonosz do protez piersi inaczej zwany gorsetem protetycznym czy biustonoszem dla Amazonek  ma wiele korzyści.
    1. zapewnia wsparcie dla klatki piersiowej, co jest istotne po usunięciu tkanki piersiowej.
    2. biustonosz specjalnie zaprojektowany dzięki specjalnym kieszonkom pozwala na noszenie protezy piersiowej, która pomaga w odtworzeniu symetrii i zachowaniu naturalnego wyglądu kobiecie.
Zachowanie symetrii jest rownież bardzo ważne ze wzgledu na  kręgosłup, nie równe obciążenie klatki piersiowej zbiegiem czasu będzie powodowało skrzywienie kręgosłupa i ostatecznie jego ból.
 
Biustonosz po mastektomii jest również wygodny i zapewnia komfort w noszeniu.Gorsety protetyczne firm Amoena i Anita szyte są z certyfikowanych materiałów, które są gwarancją bezpieczeństwa i komfortu dla skóry, która po leczeniu onkologicznym jest wrażliwsza niż wcześniej.
Istnieje wiele różnych rodzajów biustonoszy po mastektomii, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji.
W ofercie są biustonosze pooperacyjne, biustonosze do protez bezszfowe- komfortowe , gorsety protetyczne sportowe , gorsety protetyczne z fiszbinami, bez fiszbin oraz z miseczką usztywnioną.Ważne jest, aby skonsultować się ze specjalistą ds. protez piersi, aby wybrać odpowiedni biustonosz po mastektomii.
Aby dobrać prawidłowo rozmiar należy się ponownie zmierzyć (obwód pod biustem i obwód w biuście - jeżeli nie masz piersi aby uzyskać wskazówki jak to zrobić prawidłowo  zadzwoń 661118656 w godz 9-17 od poniedziałku do piątku.
 
 
 
 
 
 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl