ul. Boh.Warszawy 40 lok 2L 1a | 70-342 Szczecin | tel: 661118656 | e-mail: machalskak@wp.pl

Protezy Piersi Anita

Bardzo dobrze tolerowane przez skórę pełne protezy piersi i protezy częściowe  firmy Anita care są wyjątkowo miłe w dotyku, a pod względem wagi i miękkości bardzo przypominają naturalne piersi. 

Fałda Flex Gap sprawia, że proteza porusza się w naturalny sposób, zapewniając Ci niezwykły komfort.

Proteza piersi  Active Anita 1084L/R Proteza piersi Active Anita 1084L/R
Producent: Anita
Cena:

350,00 zł

szt.
zobacz więcej
Proteza piersi Active Anita 1054x Proteza piersi Active Anita 1054x
Producent: Anita
Cena:

350,00 zł

szt.
zobacz więcej

Protezy piersi Anita – wkładki zapewniające naturalny wygląd biustu

By kobiety, które przeszły zabieg mastektomii mogły czuć się lepiej w swojej skórze, powstały protezy piersi, które są doskonałą alternatywą dla rekonstrukcji z zastosowaniem implantów. Protezy piersi Anita z powodzeniem imitują naturalną tkankę, dzięki czemu noszące je panie wciąż mogą czuć się atrakcyjne i w pełni kobiece. Niezaprzeczalną zaletą używania protez jest również utrzymanie prawidłowej postawy ciała i równowagi. Może być to rozwiązanie tymczasowe do momentu oczekiwanej rekonstrukcji lub środek do codziennego funkcjonowania na lata.

Częściowe lub całkowite protezy piersi Anita

Protezy piersi Anita to sposób na prowadzenie w pełni normalnego, satysfakcjonującego życia. Oferowane zamienniki piersi to symetryczne produkty, które są miękkie, naturalne i idealnie dopasowujące się do każdego ruchu. Proponujemy protezy wykonane z silikonu, który wypełnia miseczkę biustonosza, a sama wkładka zachowuje swój kształt. Posiadamy modele również dla aktywnych kobiet! Możesz bezproblemowo dopasować protezę, gdyż każdy produkt jest opisany w tabeli rozmiarów. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl