ul. Boh.Warszawy 40 lok 2L 1a | 70-342 Szczecin | tel: 661118656 | e-mail: machalskak@wp.pl

Protezy Pooperacyjne

Protezy pooperacyjne to  tekstylne i bardzo  delikatne rozwiązanie tuż po zabiegu mastektomii, a także  wyjątkowo komfortowy zamiennik protezy silikonowej do noszenia w domu.

Bezpośrednio po operacji stosowane są protezy z najdelikatniejszej mikrofibry i mikromodalu oraz bawełny, które chronią wrażliwą skórę po zabiegu i w trakcie radioterapii. 

Protezy pooperacyjne, czyli profesjonalne wsparcie tuż po zabiegu

Podczas kilku pierwszych tygodni po zabiegu mastektomii nie zaleca się stosowania protez silikonowych. Skóra i ciało wymaga niezbędnej rekonwalescencji, więc w tym przypadku najbardziej sprawdzi się proteza tymczasowa, inaczej nazywana protezą pooperacyjną. Tego typu modele wyróżniają się największą delikatnością zastosowanych materiałów, by nie podrażniać wrażliwej skóry tuż po zabiegu.

Delikatna mikrofibra, mikromodal i bawełna – tymczasowe protezy pooperacyjne

Czas po przebytej operacji piersi to moment na odpoczynek oraz regenerację ciała i skóry. Protezy pooperacyjne, które są dostępne w naszym sklepie, są tworzone z materiałów pozwalających skórze oddychać, a także dopasowują się do ciała, nie podrażniając okolic pooperacyjnych. Proponowane modele to egzemplarze z bezszwowymi miseczkami, które pasują do każdego biustonosza po zabiegu. Odkryj profesjonalne protezy, które przywracają symetrię ciała po przebytej operacji! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl